Bacasız Davlumbaz Sistemleri

05.10.2022
3
Bacasız Davlumbaz Sistemleri

Bacasız Davlumbaz , günümüzde en sık tercih edilen davlumbaz sistemi olarak bilinir. Bunun en temel nedeni ise pişirme esnasında ortaya çıkabilecek kötü kokuların giderilmesi için yeni nesil ve güçlü filtrelere sahip olmalarıdır. En yoğun kokuları bile kısa sürede yok ederken bina ya da ev dışına koku sızdırma durumunun da önüne geçmektedir.

Sahip olduğu yoğuşma filtresi, kendi kendini temizleyebilir özelliktedir. Bu da buhar azaltma sisteminin açığa çıkmasını sağlar. Aktif karbon filtresi, kötü kokuların hapsedilmesi ve kısa sürede yok edilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Bacasız Davlumbaz Sistemlerinin fırının pişirme performansına olumsuz herhangi bir etkisi de bulunmamaktadır.

Sonsuz filtre özelliği olarak tanımlanan niteliği sayesinde kötü kokular, yağlar ve açığa çıkan buhar ve dumanlar, davlumbaz içerisinde yer alan alüminyum tepsilere toplanacaktır. Bu tepsilerin ve filtrelerin tarafınızdan sökülerek temizlenmesi de diğer davlumbazlara göre çok daha kolay gerçekleşmektedir. Böylece bacasız davlumbaz kullanıcıları, giderek performansı azalan ve kullanım ömrü kısalan davlumbazlara oranla çok daha uzun süreli bir kullanım imkanına sahip olacaktır.

Bacasız Davlumbaz Sistemleri içerisinde yer alan filtreler, elektrostatik filtreler olarak adlandırılır. Bu filtrelerden, boyutu gözle görülemeyecek kadar küçük olan her türlü parçacık, güçlü elektriksel bölgelerden süzülebilmektedir. Negatif ve pozitif yüklerin birbirine paralel yüzeylerde olması sonucu, havanın itme ve çekme gücü aracılığıyla temizlenmesi sağlanmaktadır.

Bacasız Davlumbaz Sistemleri, evlerde sıklıkla karşımıza çıkmakla birlikte en çok gıda endüstrisinde kullanılmakta ve bu alandaki birçok gelişmenin öncüsü olarak da tanımlanmaktadır. Restoran mutfaklarında açığa çıkan genel kirli havanın ve kötü kokuların önüne geçilebilmesi adına, bu gibi işletmelerde evlerde kurulan sistemlere oranla çok daha ayrıntılı ve büyük bir sistem kurulmaktadır. Bacasız Davlumbaz Sistemleri, kullanılacak olan alana göre boyut ve işlev bakımından farklılık gösterebilmektedir. İşletme ve benzeri alanlarda estetik kaygıdan çok büyük işlevsellik ön planda tutulmaktadır.

Bacasız Davlumbaz Fiyatları

Bacasız Davlumbaz fiyatları, kullanılacak olan alana ve davlumbaz niteliklerine göre değişiklik gösterebildiği gibi üretici firmaya ve marka ve modeline göre de farklılık gösterebilmektedir. Fakat genel anlamda bacasız davlumbaz sistemlerinin yaygınlaştırılması ve kullanımının artması amacıyla fiyatlandırma politikalarının çok üst düzeyde olmadığı söylenebilir. Bu amaçla, fiyatlandırmalar hemen her bütçeye uygun olarak yapılmaktadır. Bu fiyatlandırmalar, davlumbazların satın alım dışında montelenmeleri, kurulmaları ya da yalnızca parça değişimleri noktasında değişebilmekte, artış gösterebilmektedir.

Bacasız Davlumbaz  fiyatları, genel anlamda her bütçeye uygun, karşılanabilir düzeydedir. Endüstriyel alanlarda kullanılacak olan bacasız davlumbaz sistemleri ise ev sistemlerine oranla daha yüksek fiyatlara sahip olmakla birlikte yine de oldukça makul fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bu fiyatlandırmalardan size en uygun olanları görebilmek için firmaların sizlere sunduğu özel fiyatlandırmaları ve çeşitli kampanyaları web siteleri üzerinden ya da iletişim numaraları aracılığı ile öğrenebilmeniz mümkün.

Fon Air Havalandırma Sistemleri şirketimiz Davlumbaz alanın da hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerimizi memnun etmek ve kaliteli ürünler sunmak için Ar-ge çalışmaları yapmaktayız. Bizi hemen arayarak bilgi alabilirsiniz.

https://tr.pinterest.com/fonhavalandirmasistemleri/

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Paylaş
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.