Esmatik – Rüzgar Gülü

02.03.2023
60
Esmatik – Rüzgar Gülü

Baca sistemleri yaşam alanlarında hayati önem taşımaktadır. Döner baca olarak tanımlanan baca şapkası motorsuz bir teknoloji ürünüdür. Doğal rüzgâr enerjisiyle hareket edebilmesi sayesinde bulunduğu ortamda yüksek oksijen sağlamaktadır. Böylece esmatik bacanızda geri tepme ve duman zehirlenmeleri gibi durumlara izin vermemektedir.

 

Güvenli ve kolay kurulabilen döner baca tedarikinizi fonhavalandirma.com adresinden temin edebilirsiniz. Sağlam galvaniz sac panellerle üretilen kanatlar olası fırlama ve kopmalara karşı güvenle vidalanmaktadır.

 

Döner Baca Özellikleri

 

Döner baca sistemi, estetik ve zarif bir teknoloji ürünü olarak kullanıcıya güven vermektedir. Esmatik adıyla tanınan döner baca sistemi modern bir aspiratördür. Rüzgar gücüyle çalışarak bulunduğu ortamdan kirli havayı uzaklaştırarak oksijenle yer değiştirmektedir.

 

Esmatik kullanarak yüksek kaliteli yaşam alanları kazanabilirsiniz. En önemli özelliği, rüzgâr kanatlarının sabitleyici mile bağlanarak kopma ve fırlamalara karşı güvenlik kazandırmasıdır. Döner baca sistemi kullanım alanları;

 

Döner baca siteler, depolar, oteller, fabrikalar, tavuk çiftlikleri ve silolar gibi havalandırma ihtiyacı bulunan yerlerdir.

 

Apartmanlarda kat kalorifer bacası, merkezi ısıtma sistemi bulunan kalorifer merkezlerinden %8 ile %12 arasında enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 

Rüzgar enerjisiyle çalışma özelliğinden dolayı esmatik merkezkaç kuvvetiyle kirli havayı uzaklaştırmaktadır.

 

Yazlık gibi boş alanları küften nemden korumaktadır. Ayrıca ortak kullanılan havalandırma alanlarında ıslak alanlarda kötü koku, küf, nem barındırmamaktadır.

Esmatik Kurulumu

 

Esmatik olarak tanımlanan modern aspiratörün rüzgar kanatları sağlam galvaniz sacdan üretilmektedir. Esmatik baca üzerine montajlanmaktadır. Bacanın düzgün olması ve ölçülerinin özenle alınması gerekmektedir. Döner baca montajı sağlam dubelli vidalarla yapılarak hem kullanıcı hem de çevrede bulunanların can güvenliğini sağlanmalıdır.

 

Fonhavalandirma.com adresinden döner baca ihtiyacınızı bildirerek sipariş verebilirsiniz. Firma güvencesi, kurulum sonrası servis desteği ile uygun fiyata temin edebilirsiniz. Uzun yıllar güvenle kullanarak sağlık nefes alabilir, tüp gaz, doğalgaz ya da duman zehirlenmelerinden kurtulabilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Paylaş
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.