Banyo Havalandırma Menfezi

13.10.2022
121
Banyo Havalandırma Menfezi

Banyo Havalandırma Menfezi, Fon Air şirketimizin uzmanlık alanlarından biridir. Kaliteli ve garantili hizmet almak için hemen arayın.

Menfez, özellikle mutfak, banyo gibi alanlara temiz havanın girişini  ve içerideki kirli havanın dışarı çıkmasını sağlamak amacıyla yapılan bir çeşit filtreleme sistemidir. Ayrıca tel filtreler sayesinde alana çeşitli böceklerin de girişine engel olunmaktadır. Apartman içerisinden gelebilecek kokuların ya da cisimlerin girişi de aynı şekilde engellenebilmektedir.

Banyo havalandırma menfezi, banyoda günlük kullanım sonucu ortaya çıkan nem ve buharı ortamdan uzaklaştırmak için kullanılması gerekli olan bir menfez türüdür. Plastik panjur görünümünde takılmış olan menfezlerin kapakları bulunmaktadır. İstenen durumlarda bu kapak kapatılabilir. Banyo havalandırma menfezleri çoğunlukla banyoların, bina içerisinde kaldığı zamanlarda kullanılır. Eğer banyonun dışarıya açılan bir havalandırma penceresi varsa banyo menfezi kullanılmasına gerek yoktur. İstenirse bu pencerenin yerine de banyo havalandırma menfezleri kullanılabilir. Özellikle tuvalet ile birlikte olan banyolarda aspiratörlü banyo menfezlerinin kullanılması önerilmektedir.

Banyo Havalandırma Menfezi Ölçüleri

Banyo havalandırma menfezi standart ölçüleri 25*45 cm’dir. Fakat özel boyutlarda havalandırma boşluğu yapılan banyolar için bu ölçülere uygun menfezler de kullanılabilmektedir. Özel ölçülere sahip olan havalandırma alanları için ise bu ölçülere uygun yeni üretim yapılması sağlanmaktadır. Banyo havalandırma menfezleri, menfez satışı gerçekleştiren her yerden rahatlıkla satın alınabilmektedir. Bu satın alımın gerçekleştirildiği firmalar çoğu kez menfezin montaj ve takma işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Kullanımı ve montajı oldukça kolaydır.

Banyo havalandırma menfezlerinin monteli durumda olduğu zamanlarda istenen durumda çıkarılıp temizlenerek tekrar yerine konması mümkün olmaktadır. Direkt olarak yapışkan kullanılması durumunda bu işlem biraz daha zor olmaktadır.

Fon Air Havalandırma Sistemleri şirketimiz Banyo Havalandırma Menfezi alanında da hizmetlerine devam etmektedir. Bizi hemen arayarak bilgi alabilirsiniz.

https://tr.pinterest.com/fonhavalandirmasistemleri/

https://www.facebook.com/fonhavalandirmasistemleri

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Paylaş
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.